ריסוס נגד חרקים בבית

אם יש לכם חרקים בבית – לפני שאתם פונים לחברת הדברה כימית, כדאי שתקראו את הכתוב במאמר זה. הדברה כימית מזיקה לא רק לכם, כמי שיידרשו לפנות את רכושם וחיות המחמד שלהם, אלא גם לסביבה שלכם. הנזק שייווצר באוויר יתבטא בהעכרתו. בימינו, חשוב מאד לשמור על צלילות האוויר שאנו נושמים ואת זה עושים עם אפס התערבות של הגורם הכימי, תוך התבססות על ריסוס נגד חרקים בבית בשיטה הירוקה.

על חומר הריסוס

חומר ריסוס זה אינו מצריך פינוי של כל חפץ שהוא מהבית, כולל לא של מזון לשימוש עתידי. כמו כן אין צורך בפינוי ילדים וחיות מחמד לסביבה אחרת. ניתן להסתגר בביתכם כרגיל ולהשתמש בחומר הזה, אפילו בלי נוכחות מדביר, על בסיס הדרכה של צוות ההדברה בהתאם למקרה המבחן שלכם. אמצעי ריסוס נגד חרקים בבית מבוסס על רעלנים צמחיים וככאלו הם פוגעים רק בחרק שגרם את הנזק ושבגללו הוזמנה ההדברה.

על הרכבו הצמחי של החומר

החומר מורכב מרעלנים שמקורם בפרח החרצית, אותו פרח צהוב שניתן לזהות בסתיו מדי שנה. פרח זה מכיל רעלנים שנדרשים בדיוק להרכבת תרסיס טבעי להדברת מזיקים. ריסוס נגד חרקים בבית המבוסס על תרסיס זה אינו נופל בכלום מריסוס כימי של חברות הדברה מקצועיות ואף מתעלה עליו בכך שלאחר סיום ההדברה, ניקיון האוויר נשמר ואתם נהנים מסביבה ירוקה, נקייה ובטוחה לשהייה.

צריכת החומר ברמה המעשית

החומר נרכש מחברת ביטוח העוסקת בהדברה טבעית. החומר מורשה המשרד להגנת הסביבה ועל כן הוא קביל מבחינה חוקית ובר-שימוש בפועל על ידי מאות אזרחים בישראל אשר הבינו את הצורך בהדברה הירוקה כאמצעי מיגור למזיקים בבית ובסביבתו. אנו מאד ממליצים להיוועץ בנציגי החברה לגבי מינונים, אופן הכנסת החומר מבעד לפתחים צרים, ותכנון תסריטי הדברה פרטניים בהתאם למקרה שלכם.

התקשרות קבועה עם חברת הדברה טבעית

כמובן שהחומר בר-אספקה באופן קבוע על ידי חברת ההדברה הטבעית. ניתן ליצור קשר עמה לאספקה מחודשת של ריסוס נגד חרקים בבית בכל עת שהצורך מתעורר והמלאי הקודם נגמר. מומלץ גם אז, לקבל ממנה הנחיות הדברה מדויקות בכל הזמנה, בהתאם לנוכחות המזיקים שלכם.