יום גיבוש לעובדים – טיפים שיעזרו לכם להפיק אותו נכון

כאשר אתם פונים לחברת הפקה של ימי גיבוש לחברות, אתם מקבלים שירות המספק לכם את החוויות השוות ביותר במיוחד עבורכם: נסיעה ברכבי שטח ייחודיים, ביקור במבשלות יין ויקבים נדירים ואירוח במסעדות בוטיק מדהימות וניתן לבחור מתוך מגוון רחב של אפשרויות.

יום גיבוש במדבר – ללא מקומות ישוב עירוניים

זהו יום גיבוש בו אנו מבקרים בחווה פסטורלית. לאחר ארוחת בוקר מדושנת, אנו ניסע לחווה ונבקר ביקב הסמוך, נשמע את סיפורי יצירת היין המרתקים ונשתתף בסדנת הכנתו בעצמנו. בנוסף, יום גיבוש לעובדים במדבר כולל ארוחת צהריים מפנקת במסעדה של החווה, שם נוכל להזמין מתוך תפריט בשרי אותנטי ממגוון המנות הקולינריות הבשריות. הטיול ילווה בטיולי ג'יפים ורכבי שטח.

יום גיבוש בירושלים – כולל במקומות נדירים ומיוחדים

תחילת היום היא למעשה בשכונת עין כרם הדרום מערבית, אשר חוצצת בין ירושלים לבין מדבר יהודה. נתרשם ממבני המערות המיוחדים ונבקר באתרים האותנטיים של העיר. העלייה לירושלים עצמה ממנה תיעשה באמצעות תומקארים, רכבי שטח ענקיים אשר יעלו את הסמטאות הצרות בדרך לקריית יובל ומשם למרכז הבירה. בהגיענו לעיר, ניסע ברכבים מאורגנים למרכז ממילא, שם נצפה בחיזיון אורקולי עם תחושה אמתית של הליכה בנוף הירושלמי. החיזיון יוקרן ב- 360 מעלות וילווה ביצירות ריקוד של להקתו של הכוריאוגרף אוהד נהרין. כל אשד מים בו החיזיון יעבור יספק לקהל הרגשה של מים זורמים וניתזים, וכל הליכה בגיא או בהר תרגיש כמו הליכה אמתית. חוויה זו של יום גיבוש לעובדים בירושלים מומלצת לכל מעסיק.

יום גיבוש לעובדים בדרום ובנגב

ביום גיבוש זה ניתן לבקר בחופים האקזוטיים של אשקלון וסביבתה, או להתרכז במרכז הדרום באזור באר שבע, והנחלים והערוצים הסובבים אותה. תחילת היום בארוחת בוקר מדושנת, ומשם נצא למסע של יום גיבוש לעובדים בדרום, אשר יכלול מסלולי הליכה מאתגרים וגם ארוחות טעימות ומקוריות. אם גם אתם מעוניינים לחגוג יום גיבוש לעובדים במדבר, או בדרום או בירושלים, יש לכם אל מי לפנות. אנו נדאג לכל הלוגיסטיקה בטיול, לסנכרון מלא בין המאורעות ולחוויה מיוחדת ובלתי נשכחת עבור כל נוסע ונוסעת שישתתפו ביום הגיבוש הייחודי והמרתק. היום יהיה עתיר בסדנאות, פעילויות ואטרקציות מעניינות ביותר.