איך יוצרים קשר עם פייסבוק באמצעות משרד עורכי דין מומחה לדיני אינטרנט?

אם אתם חושבים שעלבו בכם בפייסבוק, הפרו את זכויות היוצרים שלכם ומשתמש מסוים פשוט חייב להסיר פוסט כלשהו שכוון נגדכם, הדרך להגיע לכך פשוטה ממה שאתם חושבים. לפייסבוק יש משרדים בישראל, ובאמצעות משרד עורכי דין מומחה לליטיגציה אזרחית וקניין רוחני באינטרנט ניתן להגיע אליהם ואף לכוון לגורם הרלוונטי להסרת התכנים המבוקשת.

פנו למשרד עורכי דין המתמחה בזכויות יוצרים ואינטרנט

משרד עורכי דין זה יספק לכם את כל המידע איך יוצרים קשר עם פייסבוק. המשרד יחווה חוות דעת משפטית על המקרה שלכם ויגבש סדר פעולה מול פייסבוק, במידה ויימצא מוצדק. סדר הפעולה עשוי לכלול ערוצים שונים של פנייה אל פייסבוק ישראל טלפון, כתובות אימייל רלוונטיות של מנהלי תוכן מטעם הרשת החברתית בישראל, ועוד. סדר פעולה שכזה יספק לכם את הבטוחה הטובה ביותר להסרת הפוסט הרלוונטי מפייסבוק משום שהוא מגובה בחוות דעת משפטית מחד ומלווה בידי מומחי פייסבוק מטעם משרד עו"ד, כך שאתם מכוסים הן מההיבט המשפטי והן מההיבט הפרוצדורלי מול רשת הענק.

במשרד ידאגו כי פייסבוק תשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה להסרת הפוסט

כשאתם לקוחות של משרד עורכי דין המשתמש באמצעי יצירת קשר שונים באופן קבוע עם פייסבוק ישראל טלפון ואימיילים, תהיו בטוחים כי הוא יפעל לכך שהיא תשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותה להסרת הפוסט. במידה וזה משתמש גלוי, היא תדאג להסיר את הפוסט ולהשהות את המשתמש בהתאם לחוקי הרשת. במידה וזה בוט (משתמש סמוי ללא שם אמיתי ותמונה) היא תדאג להסיר את הפוסט שלו. המידע לגביו לא ישותף עמכם בשל חוקי הגנת הפרטיות המבוססים על תקנות ה- GDPR.

תוצאת הטיפול במקרה שלכם תוביל להסרת הפוסט הפוגע בסבירות גבוהה מאד

כאשר משרד עורכי מנחה אתכם איך יוצרים קשר עם פייסבוק ומנסח עבור המקרה שלכם חוות דעת משפטית שתבדוק את היתכנות הייצוג שלכם, תהיו בטוחים כי במידה וקיבלתם אישור להיות מיוצגים על ידו, הפוסט יוסר בסבירות גבוהה מאד. המשרד בקיא בדיני ליטיגציה אזרחית ובפרט בנעשה ברשתות החברתיות, ובמקרה בו הסרת הפוסט תימצא מוצדקת, הוא יפעל להסרתה מול פייסבוק בכל האמצעים המשפטיים העומדים לרשותו.