שאלות ותשובות על פאות לנשים ולגברים

מעוניינים לדעת כיצד לבחור פאות לנשים? זקוקים למידע על התאמת פאות לגברים? במקבץ FAQ זה תוכלו לדעת בדיוק ממי לרכוש את הפאה שלכם וכיצד תדעו שמדובר במוצר איכותי שיחזיק מעמד זמן רב ויספק הסוואה טובה לקרחות או לדילול השיער שלכם.

כיצד יש לבחור מקום לרכישת פאות?

רכישת פאות מומלצת להסדרה אך ורק במספרה מקצועית המתמחה בטיפולי השלמת שיער ואספקת אביזרים להשלמה זו. במספרה, מבססים פעילות אך ורק על שיער אמיתי, ולכן כל פאה שיתאימו לכם תנבע משיער אמיתי. לכן, פאה כזו צפויה להחזיק מעמד זמן רב, בוודאי יותר מאשר פאה של סיבים שמכינים לפורים. בנוסף היא תספק את הדבר האמיתי, ותאפשר מראה רציף של השיער שלכם ללא כחל וסרק.

מה צריך לברר לפני שבוחרים דגם מסוים של פאה?

עבור פאה לאשה או פאה לגבר מחיר, סוג השיער ורמתו נדרשים לבירור מקדים. כך, ניתן להצליב מידע ולבדוק האם הפאה אכן מצדיקה את המחיר. למשל פאה משיער בריא לחלוטין שנתרם מרצון, מה שנקרא בלעז Thick hair, צריכה להיות יקרה יותר מאשר פאה שנתרמה על ידי אדם עם שיער דליל יותר.

כיצד מומלץ להתנהל עם הפאה בשגרה?

בגדול, רצוי לחבוש אותה כמה שפחות במיוחד אם הקרחת או האזור הדליל שלכם מטופלים. יש לאפשר להם אווריריות. הפאה נועדה לאותם רגעים קצרים בהם אתם באינטראקציה עם אנשים אחרים, ואז אולי לא תרצו שהם ידעו שאתם קרחים או דלילים. כמובן שבלילה חשוב להוריד אותה ולאפשר לקחת או לאזור הדליל שלכם מרחב נשימה פתוח.

כיצד הפאה מהודקת לשיער שלנו?

הדבר יכול להתבצע עם קליפסים זעירים שלא ניתן להבחין בהם, מסווים היטב ומאפשרים קו רציף של מראה השיער. אפשרות נוספת היא להשתמש בקשת חיבור לקו צמיחת השיער. אפשרויות הידוק אלה מספקות הסוואה מלאה, כשהראשונה נועדה יותר לחיבור נקודתי של קווי צמיחת שיער והשנייה נועדה לפאה הפרוסה ברמה הרוחבית. כמובן שבעת בחירת אפשרויות הידוק עבור פאות לנשים וגברים חשוב לבדוק שהן מספקות נוחות ומאפשרות לכם התנהלות קלה ופשוטה עמן בעודן עליכם. בדרך זו תוכלו לתפקד עם השיער שלכם כרגיל בלי להרגיש באביזר שהתווסף.