עיצוב אתרים בהתאמה אישית לבעלי עסקים

מעוניינים לתכנן אתר אינטרנט מעוצב בעל שיעור קומה מכובד? מעצבת אתרים תיקח את האתר שלך למחוזות אחרים של עיצוב, תכנות ותכנון. מעצבת אתרים מאמינה כי באתרי אינטרנט ראשוניים שרק הוקמו וטרם הוזנו בתוכן העיצוב מאד חשוב להצלחתם, ברם, גם כאשר מגישים לה אתרים קיימים ניתצן לשדרג אותם באמצעות שיפור העיצוב בהם. עיצוב נכון של אתרי אינטרנט מתבסס על הפרמטרים הבאים. הם ישכילו להבטיח הצלחה לכל בעל עסק בתחום הרשת.

עיצוב קבוע לנוסחאות רקע, גופנים וכותרות

עיצוב CSS קבוע המצביע על עקיבות באתר בנושאים הללו, למעט דברים שאתם רוצים להדגיש אשר יוחרגו מהדפוס הקבוע ויוצבו בפונט חזק ובולט יותר בדפים שלכם. מעצבת אתרים תציג לכם מספר אפשרויות עבור אפיון אתרים אשר יבטיחו כי האתר שלכם יגובש כמו שצריך, בהתאם לנורמות עיצוביות. במסגרת אותו אפיון אתרים תוכלו לבחור רקעים ופונטים קבועים לאתר ומשם לצאת לתבניות עיצוב יצירתיות נוספות שיובאו בהמשך מאמר זה.

עיצוב אנימציות מיוחדות באתר

אם יש לכם באתר חנות וירטואלית, במסגרתה הליך עיצוב אתרים ניתן לארגן לכם אנימציות מונפשות באתר. לדוגמה, בכל פעם שמתבצע חיוב, הזז ציוד כלשהו של בעל חיים. דוגמה נוספת: תכנות רקע מיוחד עם דמויות זזות בכל דף באתר. עיצוב אתרים מאפשר לכם להביא את האתר שלכם מאד רחוק ולהטמיע בו את כל הרזים והסודות לעיצוב מתקדם בקלות כשלצדכם מעצבת אחרים מנוסה.

עיצוב מפות אתר ייחודיות

מאד חשוב להשקיע, במסגרת אפיון אתרים ותכנונם, גם במפת האתר. היא עשויה להיות צביר כפתורים ישרים כסרגל, או צביר כפתורים מבולגנים בסגנון עץ, כפתורים בצורה של אובייקטים מהחי ומהצומח או ריבועי כפתור רגילים. מאד חשוב לבחור את הכפתורים בהתאם לעיצוב ולקונספט של האתר שלכם. דוגמאות: כפתורים משני צבע באמצעות אנימציה ממוחשבת או כפתורים בצורות של הנושאים שאתם עומדים לקרוא עליהם בעמוד לאחר הלחיצה.

התאמת האתר למובייל

בימינו, מאד חשוב שתהיה התאמה למובייל על מנת שכולם יוכלו לקרוא מה כתוב בדפים של האתר. מעצבת אתרים תוכל לתרגם לך את כל האתר לממשק מובייל ולאפשר לגולשים להוריד ולגלוש ממלך דרך הטלפונים שלהם. בכך, אתם גם מגדילים מאד אתה החשיפה וגם משדרגים לעצמכם את הקידום בגוגל.