אקסטרים במרכז הארץ – טרקטורונים מעופפים לבילוי זוגי ומשפחתי

מחפשים חוויה לכל המשפחה? ואולי בכלל מדובר בחוויה זוגית עם החבר או הידידה? אם אתם מעוניינים לעשות משהו מעניין באמת יחדיו, שייקח אתכם רחוק ובעיקר – למעלה באוויר, בואו להכיר את חוויות האקסטרים האולטימטיביות עבורכם. אקסטרים במרכז הוא בילוי על טרקטורונים מעופפים שניתן להטיס בגבהים שונים, החל מגובה נמוך ועד לגובה של מסוק. בטיסה תוכלו לצפות בנופי הארץ המרהיבים ולחוש את בריזת האוויר.

את הטיסה הזו אתם לא תשכחו

טרקטורון מעופף המחובר למצנח רחיפה יספק לכם חוויה בלתי נשכחת: טיסה מעל הנופים מרהיבים במיוחד הכוללים ים, גבעות וירוק. הטיסה תיעשה באוויר הפתוח מה שיקנה לכם את כל הסיבות לחייך כשבריזה מנשבת ברקע ואתם נמצאים בגובה רב עם כלי טייס קל וכיפי לשיוט באוויר.

אקסטרים ליחיד

בוא/י ללמוד כיצד להטיס טרקטורון מעופף. הטיסה הראשונה תתבצע בליווי מדריך, כשהידע על הטיסה ייצבר בשלבים. ראשית כל, ההמראה תיעשה עבורכם, כשמדריך יושב לידכם ואתם מטיסים את הטרקטורון. שנית, הנחיתה תיושם בידיו ותוך כדי תוכלו ללמוד כיצד ליישם זאת. בטיסות הבאות תוכלו להטיס את הטרקטורון המעופף בעצמכם כשבן או בת הזוג יושבים לצדכם.

אקסטרים זוגי או משפחתי

ניתן להוציא כמה טרקטורונים שכל אחד מהם הנו זוגי, המיועד ל- 2 אנשים. ניתן להזמין גם טרקטורון בודד. חוויה זו מיועדת למי שכבר התנסה בטיסתו הראשונה ולמד את רזי ההמראה, השיוט והנחיתה של הטרקטורון המעופף. פשוט לקחת את היקרים שלכם לבילוי אקסטרים בישראל שלא תשכחו.

דרישות התאמה לחוויה

ראשית כל, מדובר על חוויית אקסטרים במרכז, באזור נתניה, ולכן מי שמקום מגוריו נמצא בהרצליה, נתניה, רשפון, שפיים וכד' זוכה ללא ספק ליתרון משמעותי בשל כך שהחוויה נמצאת קרוב לביתו. ברם, נוסעים למנחת זה גם אנשים מכל הארץ. שנית, חשוב לבוא Opened minded, להיחשף לחוויה החדשה בראש פתוח ולהיות נכונים ללמוד כיצד להטיס את הטרקטורון המעופף. חוויה זו של אקסטרים במרכז מאפשרת לכם ליהנות מאחד מכלי הטייס המספקים ביותר לדעת רבים מבעלי הניסיון כעם חוויות אוויר פתוחות: מבוסס על מצנח מחד, ממונע מאידך ומאפשר שיוט במהירויות שונות על בסיס היגוי חכם.