ריסוס נגד פרעושים – כך תדעו שאתם זקוקים לשירות זה

אחת הפעולות הנדרשות בבית היא ריסוס נגד פרעושים. במידה ויש לכם חיית מחמד כמובן שהטיפול המועדף הוא הווטרינרי, בו החיה נושאת קולר או צריכה לבלוע כדור ממית פרעושים. ברם גם אז, ישנה סכנה מסוימת שהפרעושים ייראו. הם מפתחים חיסון עדר עם השנים נגד האמצעים הללו ולכן החברות שמייצרות אותם משנות את ההרכב הכימי תוך הליכה על חבל דק בין שמירה על הכלב והחתול מהרעלה מחד ויצירת תשתית חזקה יותר נגד הטפילים מאידך. לכן, בנוס, לאמצעי הזהירות שבעל החיים שלכם צריך לשאת עליו, אתם צריכים להיזהר בעצמכם. פרעושים הם טפילי אדמה שנמצאים בכל מקום וחיית המחמד רק מחישה את הוצאתם בשל היותה פונדקאית אטרקטיבית. לכן, ריסוס נגד פרעושים צריך לבצע בכל מקום בו השטח פרטי ויש אזור חקלאי פרטי לצד הבית.

משק חקלאי פרטי? בעלי חיות מחמד. הזמינו ריסוס נגד פרעושים

גם אם החיות שלכם מוגנות באמצעים הנדרשים, עונת הקיץ והאביב תמיד קוראת לטפילים. חיות מטופלות אמנם יספגו פחות פרעושים, אבל הם עדיין עלולים להיראות ולא מעט פעמים, במיוחד כאשר מדובר בבית פרטי צמוד קרקע. רק ריסוס נגד פרעושים יאפשר לכלב ולחתול שלכם לחיות בסביבה נקייה לחלוטין מפרעושים כאשר הם בבית ולא נמצאים בדירה באיזשהו בניין. המקור של הפרעושים הוא האדמה בחצרות הבתים ולכן הדברה באמצעות ריסוס המקום היא הפעולה האפקטיבית ביותר למניעת הנזק של טפיל עונתי זה.

בתים רוויי חיות מחמד? הזמינו ריסוס נגד פרעושים

גם בבתים שיש בהם חיות מחמד רבות יש צורך ביישום ריסוס נגד פרעושים, במיוחד אם מדובר בבית צמוד קרקע עם חצר. גם אם הגנתם על כל החיות שלכם עם קולרים וכדורים ממיתי פרעושים, הנוכחות של רבות מהן בבית אחד מחישה את הסיכוי שיופיעו פרעושים. מאד מומלץ להתגונן נגד זה בהקדם האפשרי בכל תחילת אביב או קיץ.

כדאי לדעת: ריסוס נגד מקקים

תופעה נוספת שעלולה לפקוד משקי בית היא המקקים, או בשפה עממית, ג'וקים. ריסוס נגד ג'וקים אפקטיבי גם כאשר התיקן הוא גרמני (קטן בגודל של חרק בצבע חום) וגם כאשר זהו הג'וק האמריקאי הידוע לשמצה (גדול ומפחיד עם מחושים, לרוב בעל יכולת תעופה). מומלץ להזמין ריסוס זה בכל תחילת אביב או קיץ בכל בית ודירה.