אקסטרים במרכז באוויר: טרקטורונים מעופפים – החוויה המומלצת לכל אירוע

מהו אקסטרים ומדוע הוא מספק רבים וטובים מאתנו? אקסטרים הוא כל חוויית תנועה מוטורית המבוססת על מהירות. מטבע הדברים, מטוס של חברות התעופה הבינ"ל, או אוטו שאתם קונים לשימוש אישי או משפחתי מייצרים תנועות מוטוריות. אבל אלו לא חוויות אקסטרים כי אין כאן ביסוס על מהירות לשם המהירות, אלא לשם הגעה ליעדים במסגרת הסילבוס שלכם. אקסטרים היא חוויה שבה המהירות היא חלק מהסיפוק. דוגמה טובה לאקסטרים קרקע היא מכוניות מרוץ. אז מהו אקסטרים באוויר? הכירו את חוויית אקסטרים במרכז שרבים משוועים לה: טרקטורונים מעופפים.

טרקטורון עם מצנח המספק חוויה זוגית מדהימה

טרקטורון מעופף עם מצנח מספק חוויית אקסטרים בישראל הן כמאומנים אישיים והן כזוגיים. הכל מתחיל באימון האישי. אתם נפגשים עם מדריך באתר ההמראות והוא ימריא עבורכם את הטרקטורון, בעוד אתם תנווטו ימינה ושמאלה כראות עיניכם, בפיקוח המדריך. הנחיתה, בסיום הסשן, תבוצע בידי המדריך. אלו מכם שמעוניינים להטיס בעצמם טרקטורון או להימנות יום אחד עם צוות המדריכים, יכולים לקבל שיעורים נוספים מעמיקים יותר בהם נלמד כיצד להמריא ולהנחית את הכלי. במידה והוכשרתם ואתם עושים זאת כנדרש, תוכלו לארח את בני ובנות זוגכם לחוויית אקסטרים בישראל שהיא כולה שלכם.

טיסות אקסטרים מהממות בשמי הארץ

חוויית אקסטרים במרכז מסוג זה אינה מספקת רק בשל היותה מהירה ואתגרית, אלא גם משום הנופים המדהימים הנפרסים מתחת לאתר ההמראות. הניווט יציג לכם את המדהימים שבנופו הארץ ויאפשר לכם לצלם תמונות מדהימות במיוחד באוויר. אין ספק כי חוויית אקסטרים בישראל מסוג זה סוחפת אחריה סקרנים רבים באירועים השונים, מימי הולדת ועד אירועים מזדמנים ומפגשי חברים.

כך מומלץ להגיע למפגשים הראשונים

אנו ממליצים להגיע עם ראש פתוח, רצון ללמוד דברים חדשים וכמובן עם סיפוק עז לחוויה שהיא גם אקסטרים וגם אוויר. נדיר יהיה למצוא חוויות נוספות מסוג זה, ולכן אם אתם אוהבי טיסות וחוויות אוויר וגם חובבי מהירות ואקסטרים, בילוי זה הוא לחלוטין בשבילכם. בואו לחוות חוויית אקסטרים בישראל שלא תשכחו ולהטיס את אחד הכלים המהממים שישנם בתחום האווירי. הנאה מובטחת לחובבי הטיסות וחוויות האוויר!