דיו למדפסת וטונרים תואמים מחנות מקוונת מקצועית ומסורה

כשאתם אתם מבקשים לחדש את מלאי הדיו במדפסת – מאד חשוב לדעת ממי קונים. בגדול, בחנות אינטרנטית גדלים הסיכויים שלכם לרכוש דיו למדפסת באיכות הנדרשת, בהשוואה לחנויות פרונטליות שכתובתן ידועה. בחנויות אלה העבודה נעשית על בסיס יבוא קמעונאי, כשלא כל דגמי מחסניות הדיו נוכחים בחנות, אלא ניתנים בהזמנה מיוחדת מהספק. הדבר מעיד כי המחיר שהחנות נאלצת לשלם על כל אייטם – יקר מאד, מה שלא מאפשר לה אפילו לבדוק את המוצר שהיא מקבלת. בחנות אינטרנטית, בה הסכמי היבוא זולים ומבוססים על אמון ומקצועיות, יש לבעלים את כל המשאבים שנדרשים לו לבדוק את טיב הסחורה שהוא מקבל, ולמכור ללקוח רק דיו למדפסת שהוכח כאיכותי ללא דופי. באופן דומה ניתן לומר כך גם על טונרים למדפסת מכל הסוגים והפירמות.

הקלה בהוצאות ההדפסה הממוצעות בהיקף של 70%

כשאתם מתבססים על חנות אינטרנטית קוראת תמורה שלא מתהווה בעולם המסחר בדרך כלל. על מחיר יותר זול מקבלים מוצר יותר טוב. דיו למדפסת מטעם החנות הזו נרכש במחירי יבוא נמוכים מה שמאפשר לה למכור לכם במחירים אלו. כל מוצר שמגיע לחנות עובר בדיקת מעבדה ומוחזר לספק אם נמצא קלוקל. בדרך זו אתם לא רק זוכים להנחה, אתם תמיד תקבלו מוצרים איכותיים שעברו את הסינון הנדרש מבעלי המקצוע.

משלוח עד לכתובת

המשלוח של דיו למדפסת מכל סוג שהוא יתבצע עד לכתובת. גם כשמדובר על טונר למדפסת או אסופה של טונרים המצב יהיה זהה. החברה תשלח שליחים ממש עד אליכם לכתובת בה נמצא המחשב ובה נמצאת המדפסת. בדרך זו צרכנים רבים כבר חוסכים במשאבי זמן ומאפשרים לעצמם לקבל אריזות דיו למדפסת מתי שהם זקוקים להן, על בסיס משלוח מהיר ויעיל.

בחירה מגוונת של מוצרי דיו וטונרים

ניתן לבחור עבור כל סוג של מדפסת אם לרכוש דיו רגיל או תחליפי, טונר למדפסת רגיל או תחליפי. לנו, כחנות מקוונת, ישנם קשרים עם ספקים רבים המספקים לנון מוצרים במחירים זולים. על כן, לא רק שאתם נהנים מזמינות מלאה של המוצרים, אתם נהנים מבחירה. נסו להיזכר כמה פעמים אמרו לכם בחנות קמעונאית "אין" וכמה פעמים תשמעו את זה אצלנו כשתבקשו להזמין דיו או טונר למדפסת.