דיו למדפסת HP מחנות מקוונת: תחליפי או מקורי לבחירתכם

כאשר אתם מתכננים לרכוש דיו למדפסת HP, מומלץ לבדוק היטב אצל מי אתם קונים: חנות במרכז העיר/ביישוב או חנות מקוונת באינטרנט. על אף כי המציאות לימדה אתכם להסתמך בעיקר על חנויות שאתם מכירים, ושנמצאות קרוב לביתכם, בתחום כמו דיו למדפסת ההיפך הוא הנכון: החנות האינטרנטית היא הבטוחה והעדיפה יותר. מדוע זה כך, אתם שואלים?

מקצועיות שלא תמצאו בחנות במרכזי הערים והישובים

המקצועיות מתבטאת בעיקר בהקצעת משאבי בדיקה עבור ראשי דיו וטונרים שמתקבלים מספקים. בחנויות בעיר וביישוב, בהן מוכרים גם מחשבים, דיסקים, החסנים, וכד' – אין את משאבי הזמן והתקציב לטפל בכך, מה שמותיר ללקוח ראשי דיו פגומים לעתים. לעומת זאת, דיו למדפסת HP שיוצא מחברה שמוכר באינטרנט לעולם לא יגיע פגום כי הוא נבדק לפני שהוא יוצא החוצה למשלוח.

חיסכון שלא תמצאו כמעט באף חנות חיצונית

החיסכון הרב שמקנה חנות אינטרנטית מגיע ל- 70% מהוצאות ההדפסה שלכם בעבר. אם פעם חששתם להשתמש הרבה במדפסת מחשש שאוטוטו תצטרכו לקנות ראשי דיו חדשים בהרבה כסף, כיום הרכישה הבאה תהיה זולה משמעותית. בנוסף לכך, בתעשיית הדיו התחליפי בחנויות רגילות – ישנן מחסניות חסרות או פגומות בחלקן. כאן, כל מחסנית תחליפית שתקנו תגיע שלמה עם כל הדיו בפנים, כך שהוא צפוי להחזיק גם ליותר זמן בפועל.

תנאי שירות שלא קיימים כמעט בשום מקום

הגעה לבית הלקוח או למקום עבודתו ימים מעטים מביצוע ההזמנה. ההגעה היא עד לבית או למשרד הספציפיים ללא צורך לגשת לדואר. בנוסף, אתם נהנים מתנאי שירות נדירים גם כאשר אתם מתקשרים ואינכם מגלים בקיאות בדגם הדיו או הטונר הקודמים. אנחנו נסייע לכם למצוא אותם בהתאם להזמנות קודמות או זיהוי המדפסת. בכך אנו לא מעכבים הזמנות אלא מוציאים אותן לפועל בפרקי זמן קצרים ללא עיכובים. ישנן חנויות שדורשות לשוחח עם מומחה IT בטרם הרכישה. אצלנו, גם המשלוחים מידיים וגם ללא טעויות בקביעת סוג הדגם. במילים אחרות, דיו למדפסת HP אצלנו הוא רכישה בטוחה, יעילה ומהירה, אשר מוצאת את דרכה ללקוח בפרקי זמן מהירים מאד. אם אתם רוצים ליהנות מזמינות מלאה של מוצרי הדפסה, הזמינו מאתנו באתר https://www.comjet.co.il .