איפה אפשר לבצע בדיקת החזר מס חינם?

בשנים האחרונות ישנה מודעות רבה יותר לחשיבות של החזר ממס הכנסה, והרבה יותר אנשים מודעים לזכויות שלהם ומודעים לכך שייתכן כי במקרים רבים מגיעים להם סכומי כסף גדולים מאוד והם כלל לא יודעים על כך.

לכן חשוב מאוד לבצע בדיקת החזר ממס הכנסה ובמידת הצורך להגיש בקשה לקבלת החזר ממס הכנסה עבור התקופה בה שילמתם מעל למה שהייתם צריכים לשלם.

אך איפה מבצעים את הבדיקה הזו? היכן תוכלו לבצע בדיקת החזר מס בחינם בקלות לפני שאתם מגישים את הבקשה שלכם? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

סימולטור רשות המיסים

דרך אחת לבצע בדיקת החזר מס חינם היא באמצעות הסימולטור של רשות המיסים. בשל הרצון לעודד אזרחים להגיש בקשות לקבלת החזר ממס הכנסה, מה שנדרש על פי דוחות מבקר המדינה האחרונים, רשות המיסים פרסמה באתר סימולטור המאפשר לכם להזין את כל הנתונים לבצע בדיקת החזר מס בחינם.

יחד עם זאת, מדובר בפרטים רבים ובנתונים רבים שיש לחשב ולספק ולכן היום רבים מעדיפים לחסוך מעצמם את המאמץ ולפנות אל האופציה השניה עליה נכתוב בהמשך – פניה לחברה מקצועית אשר מבצעת בדיקת החזר מס חינם ובוחנת את האפשרויות שלכם, ובמידת הצורך מגישה יחד אתכם את הבקשה בצורה מסודרת ומפורטת לרשות המיסים.

פניה לחברה מקצועית

היום אתם יכולים למצוא מספר חברות מקצועיות אשר מבצעות בדיקת החזר מס חינם. החברות הללו יקבלו מכם את כל החומרים הנדרשים, ישאלו את כל השאלות הדרושות ובהתאם לכך יבצעו את הבדיקה הראשונית שתאפשר לכם לדעת האם מגיעים לכם החזרי מס, וכמה מגיע לכם.

לאחר הבדיקה הזו, תוכלו להבין האם אכן יש לכם עילה להגשת הבקשה ובמידה וכן, החברה תבצע עבורכם את מילוי הטפסים והגשת הבקשה בצורה מסודרת, כולל כל האסמכתאות הדרושות, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מבצעים את התהליך באופן נכון ותמנעו מבירוקרטיה או דחיה של הבקשה רק בגלל פרטים חסרים או לא מדויקים.