קורס שיווק ומכירות לקידום הקריירה העצמאית שלכם

באמצעות קורס שיווק ומכירות גם אתם יכולים להגיע לעצמאות ולצאת לדרך חדשה כבעלי עסק משגשג. קורס שיווק ומכירות יספק לכם את כל המידע על ההתנהלות בעסק החדש ויאפשר לכם לשחות כעצמאיים בחיי המסחר בישראל ואפילו בעולם. במהלך קורס שיווק ומכירות אנו נתמקד בנושאים הבאים:

  • פתיחת עסק.
  • בניית מערך שיווק ומכירות.
  • התרחבות: הפיכת העסק לבעל שם.
  • מחשבות על נכסים שאינם תלויים בעבודה.

פתיחת עסק

בשלב פתיחת העסק נעשה סיעור מוחות בו גם נבחר את התחום העסקי בו תעבדו וגם ניישם את צעדי הפתיחה המנהלתיים. את בחירת התחום אנחנו כמובן מייעצים לכם לעשות על פי החוזקות שלכם. לכל אדם ישנה לפחות חוזקה אחת בה הוא מעפיל על האחרים בעבודה מקצועית. על בסיס חוזקה זו אנו ממליצים ליישם פתיחת עסק. אותה ניתן לבצע באמצעות פנייה שרשות המיסים ולרשות המע"מ או לפנות למייצג כמו יועץ מס שישלים את הפתיחה עבורכם באמצעות מוסדות אלה.

בניית מערך שיווק ומכירות

יצירת מערך שיווק ומכירות אשר יספק את כל מה שאתם צריכים בשביל להתחיל להביא הכנסות לעסק. נתחיל לחשוב על עבודות שאתם והעובדים שתגייסו (אם תחליטו שהעסק מבוסס על גיוס עובדים) יכולים לייצר לקהל הרחב. קורס שיווק ומכירות ילמד אתכם לתרגם את העבודות למסרים אטרקטיביים אשר יאפשרו מכירה בפועל שלהן: קליטים, שמישים ומבוקשים בעיני רוב פלחי השוק.

בניית מיתוג העסק

כמובן שכאשר אתם עובדים לפרנסתכם, יש מתחרים שגם עובדים וגם מעוניינים לייצר הכנסה. למה שיבחרו דווקא בכם? כאן נכנס לתוקפו נושא המיתוג. למען הגילוי הנאות, בכל תחום יש אנשים המוגדרים "גאונים" עילויים בתחומם שלא טועים ומספקים עבודה מושלמת ולשם אתם צריכים לשאוף. אנשים שנמצאים במצב הזה כמעט שלא יצטרכו ללמוד שלב זה כי המקצוענות שלהם לבד תביא להם עבודה מהלקוחות הראשונים שיפיצו את השמועה. אבל גם אנשים עם פחות כשרון באותו תחום יכולים להגיע לנתח שוק באמצעות עבודת מיתוג נכונה.

פיתוח השקעות ונכסים שלא תלויים בעבודה

נלמד לפתח Ebooks (ספרי הדרכה אלקטרוניים), מדריכים וירטואליים, שירותי ייעוץ וכל משימה אחרת שאינה העבודה הפיזית ועניינה הוא אספקת מידע. עבודות אלו ישמשו אתכם בגילים מבוגרים או כאשר אינכם יכולים לעבוד וזקוקים לפרנסה באותה תקופה.