כל מה שצריך לדעת על בחירת חדרי בריחה בתל אביב

תל אביב היא לא רק העיר המרכזית והגדולה, היא גם עיר האם של חדרי הבריחה. העיר המרכזית מארחת לא מעט חדרי בריחה לבילוי של חברים ומשפחות, וועדי עובדים ויחידים. במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד לבחור חדרי בריחה בתל אביב, לדעת שעשיתם את הצעד הנכון ושלפניכם חדרי בריחה מן המעלה הראשונה בהתאם לציפיות הבילוי שלכם.

בדקו שחדר הבריחה עולה בקנה אחד עם הצרכים שלכם

אם אתם מבלים בקבוצה ויש לכם חברים נכים, נשים בהיריון ואנשים עם בעיות לב ולחץ דם, אל תבלו עמם בחדר אימה, שהוא מקרה פרטי של חדר בריחה בו הבריחה היא עצמאית. במקרים כאלו יש ללכת רק לחדר בריחה בו המשחק הוא קבוצתי ומבוסס על אווירה לא מתוחה אשר מגולמת בפתרון חידות ומעבר שלבים בעקבותיו.

בדקו שהחדר מתאים לבילוי שלכם ברמה הלוגיסטית

  • יכול לארח את הקבוצה בגודל שביקשתם.
  • מספק עלילה מעניינת.
  • מספק אירוח לפרק הזמן הנדרש לכם.
  • המחיר עומד בקריטריונים של הוצאותיכם על בילוי זה.

בכך, תוכלו להבטיח כי חדרי הבריחה אותם אתם בוחנים מכילים את כל הנתונים הרצויים לכם ברמה הטכנית. זהו תנאי ראשוני להמשך התעניינות בחדר הבריחה לפני שתירשמו ותסדירו בו את האירוע.

בדקו שהחדר משרת אתכם בתכנון הבילוי כמכלול

אם מדובר באירוע בו חדרי בריחה הם רק נדבך בודד בו, היינו ממליצים לכם לוודא כי אותו חדר בריחה קרוב למקומות מגוריהם של המוזמנים, קרוב למסעדות ומקומות בילוי לפני ואחרי הכניסה אליו, ונגיש מהם ואליהם שלא בנסיעה ארוכה הכרוכה בחיפוש חנייה ממושך. כך, אתם מוודאים כי חדרי בריחה בהם התעניינתם עולים בקנה אחד עם התכנון שלכם ויכולים לשמש לכם כמקומות בילוי אידיאליים.

בדקו את זמני הבילוי בחדר בטרם קביעת תאריך

חשוב לא רק להכיר את העלילה אלא לדעת כמה זמן עורך סשן בודד. אל תשכחו כי ברוב המקרים, חדר בריחה הוא נדבך באירוע בודד, ולכן מאד כדאי לדעת מראש כמה זמן תבלו במתחם. זה יאפשר לכם לדעת אם משתלם לכם לסגור במקום כזה, ובמידה והחלטתם לעשות כן, גם האורחים שלכם יוכלו לדעת אם כדאי להם לבוא או לא, במסגרת תכנון לוח הזמנים היומי שלהם.