כמה עולה מורה פרטי למתמטיקה?

מרגישים כי הילדים שלכם צריכים חיזוק בשיעורי מתמטיקה? שהלימודים בבית הספר לא מספיקים להם והם חייבים חיזוק על מנת שיהיו מוכנים למבחני הבגרויות כראוי? אם כן, מורה פרטי למתמטיקה הוא ללא ספק התשובה.

הורים רבים מבינים היום כי תכנית הלימודים בבתי הספר לא מספיק טובה עבור כלל התלמידים, וישנם כאלו אשר הכיתות הגדולות והלמידה התבניתית פחות מתאימים להם. תלמידים כאלו יכולים או להיות חלשים מאוד או לקבל חיזוק באמצעות מורה פרטי למתמטיקה ואז להפוך לחזקים בכיתה ולהגיע להישגים מאוד מאוד גבוהים.

יחד עם זאת, אחת השאלות של הורים רבים אשר מבינים כי מורה פרטי למתמטיקה יכול לחזק את הילד שלהם היא שאלת המחיר.

אז כמה זה עולה? ואיך בדיוק נקבע המחיר? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

לפני המחיר – התמורה

חשוב מאוד, גם אם שאלת המחיר היא קריטית עבורכם, אל תנסו למצוא מיד את הזול ביותר. כמו שכולם יודעים, הזול פעמים רבות עלול לעלות ביוקר ולכן קודם כל עליכם לבדוק את התמורה שאתם מקבלים. לכן, התחילו בהרכבה של  רשימת מורים מקצועיים אשר יוכלו ללמד את הילדים שלכם בצורה הטובה ביותר, ואת השוואת המחירים והבדיקות השונות בצעו רק בין המורים הללו.

מה המחיר כולל?

חשוב להבין כי לעיתים השוני בין המורים השונים יכול להגיע גם בשל שוני בתמורה שאתם מקבלים מהם. לדוגמא, מורה אשר מלמד בבית שלו יכול לדרוש מחיר נמוך יותר לעומת מורה אשר מגיע אליכם, ולעיתים הילד יעדיף ללמוד דווקא בבית שלו ובסביבה המוכרת שלו. לכן חשוב לבדוק את התמורה למחיר ולבצע השוואה בין מחירים המתאימים לכם גם מבחינת התמורה.

הנחה לטווח ארוך

לעיתים אם מדובר בלמידה לטווח ארוך, כמו לאורך כל השנה, תוכלו לקבל הנחות משמעותיות יותר לעומת למידה חד פעמית כמו הכנה של מספר שיעורים בלבד לפני מבחן, ואם מדובר בילד שהלמידה בצורה הזו מסייעת לו מאוד עדיף לבחור במורה פרטי שילווה אותם לאורך כל השנה.