נייר דבק דו צדדי להדבקת מתלים במטבח

נייר דבק דו צדדי המשמש במטבח נועד להטמעת מתלים עליהם ניתן לשים חפצים שונים לשימוש מידי. המוצר הבסיסי ביותר עבור מתלה הוא כמובן המגבת, ועבורו לא נדרש מתלה כבד. ברם, אם מעוניינים לתלות מחבת או סיר עם חור תלייה, לא רק שהמתלה צריך להיות עשוי מחומר מתכתי קשיח, גם נייר הדבק הדו צדדי צריך להיות חזק במיוחד, בעל עוצמת היצמדות בלתי מעורערת. במאמר זה נלמד כיצד למצוא את נייר הדבק הדו צדדי המתאים למוצרים במטבח שלכם.

נייר דבק דו צדדי לתלייה במטבח בוחרים בחברת חומרי אריזה

בחברת חומרי אריזה ניתן למצוא נייר דבק דו צדדי לכל מטרה, החל מהדבקת מתלים המשמשים לתליית מוצרים קלים כמו מגבות וסינרים ועד מתלים המשמשים להדבקת ציוד עבודה כבד. מתלי מטבח כיום עשויים להיות בעלי כושר נשיאה כביר מבחינה הנדסית ולכן הם מאד מומלצים לשימוש. הם חוסכים הסדרה של ארונות חדשים והופכים את המטבח לקומפקטי ויעיל בנגישות שלו.

שדרוג מתלי מטבח לתליית מוצרי עבודה כבדים

במידה ויש לכם מתלה ששימש עד כה לתליית מגבות וסינרים, ניתן לשדרג אותו לתליית סירים ומחבתות אם בדקתם שבאריזת המוצר מצוין מהו כושר הנשיאה שלו. בדרך כלל, המפרט מתייחס הן למתלה והן לחומר ההדבקה שמגיע עמו. במידה והמתלה מתכתי – סיכוי גבוה מאד שהוא כן מתאים לתליית סירים ומחבתות בעוד מתלה פלסטי עשוי שלא להתאים לכך אם לא מצוין אחרת באריזה. רכישת נייר דבק דו צדדי ייעודי והדבקת המתלה עמו (ככל שהוא מתאים לנשיאה) תשמיש אותו לתליית סירים, מחבתות ומוצרים כבדים אחרים.

שימושים נוספים לסרטוני הדבקה דו צדדיים ומתלים

למעט במטבח, מתלים אלו עשויים לשמש לתליית מעילים, לקשירת רצועות כלבים במרפאות וטרינריות, ולכל מטרה אחרת בה יש לעגן איזשהו אובייקט באופן ארעי או קבוע. נייר דבק דו צדדי שנרכש בחברת חומרי אריזה תמיד יקלע בדיוק למטרה לשמה אתם זקוקים לו ויגשים אותה ללא תקלות. פנו לחברת חומרי אריזה על מנת למצוא נייר דבק דו צדדי שיתאים לסוג המתלה שאתם זקוקים לו למימוש פעיל. כל מוצרי ניירות הדבק קלים לשימוש ומעוגנים בסרט אבטחה למניעת הדבקת האצבעות, אותו ניתן להסיר אחרי הדבקת השכבה הראשונה.