כיצד מומלץ לבחור קורס יזמות עסקית?

פתיחת עסק היא מהלך שצריך לדעת כיצד ליישם, בייחוד בשלבים הראשונים. ברור, אפוא, שכל אחד יכול לפתוח תיק במע"מ ובמס הכנסה או למנות לעצמו רואה חשבון ויועץ מס שיעשו זאת במקומו. נשאלת השאלה מי הוא העסק? מי צפוי להכיר אותו? מדוע העסק של השותף לשעבר מקבל 600 לייקים ו- 250 קומנטים בפייסבוק והעסק שלכם לא? הדברים הללו יצופו, ההזדנבות אחרי החברים בסושיאל מדיה תגיע והדבר האחרון שאתם צריכים הוא להישאר מאחור. כדי להיות אתם אלה שהחברים יזנבו בהם ויקנאו בהצלחתם, אתם צריכים להפנים שניהול עסק זה מקצוע. כפי שלא הייתם רוצים שמוזיקאית שכל מה שעשתה הוא צבירת עוקב מאבא שלה תשמש כטכנאית הקלטת אלבום חייכם או שיר החתונה, לא הייתם מעוניינים שאנשים שלא בקיאים בעולם העצמאיים ינחו אתכם כיצד להפעיל את העסק שלכם. אז כיצד תדעו שמצאתם הכוונה מקצועית באמת, שתיקח אתכם רחוק?

העסק שלכם הוא הפנים שלכם

אל תשכחו כי בית העסק הוא קו החזית שלכם והכלי שמייצג את העבודה שלכם בחוץ. קורס יזמות עסקית מוצלח ילמד אתכם כיצד ליצור תשתית מיתוג טובה דווקא בימים הראשונים, כשעם מינימום קטעי וידאו, פוסטים ומאמרים אתם יכולים ליצור המרות מטורפות שיובילו לעוקבים בכל הרשתות החברתיות בתפוצה ענקית. כמובן שאותם קטעי-מינימום שיועלו ייבחרו בקפידה וייצגו אתכם על הצד הטוב ביותר, כך שלא ניתן בכלל לחשוב שהעסק שלכם אינו ראוי לשפע העוקבים הנדרש.

יצירת מנועי צמיחה

קורס יזמות עסקית מוצלח צריך לסייע לכם לגבש דרכים להביא מנועי צמיחה לעסק. אחרי הכל, יש לכם יוקרה ומיתוג אבל אתם צריכים גם להרוויח, הלא כן? למשל, עסק המבוסס על מוזיקה לא חייב להתבסס רק על הסגנון שלכם או על הופעות. ניתן לבסס מנועי צמיחה על הוראה ואפילו הוראת היסטוריה, שמאד חופפת למקצוע זה. כמובן שקיימים גם מנועי צמיחה אינטרנטיים כמו כתיבת ספרים, מדריכים ו- E-books בנושאים שונים.

גיבוש חזון העסק בעתיד

במסגרתו של קורס יזמות עסקית יש ליצור רעיונות שיסייעו להפעיל אותו גם בעתיד. אחרי הכל, מחזור בעלי העסקים מול לקוחותיהם בדרך כלל חופף לגילאים דומים, ומטבע הדברים אנשים מתקדמים והופכים למנהלי מוצר, עורכי דין ובעלי השפעה ופחות עוסקים בפאן האומנותי של המקצוע שלהם. אם אתם לא מחזיקים בהכשרות הללו, הקורס שתבחרו צריך ללמד אתכם דרכים כיצד לפרוץ לתודעה ולדאוג לכך שבגילים מתקדמים גם אתם תיחשבו כמנהלים ומשפיעים, או לכל הפחות לבעלי ניסיון שחשוב ללמוד מהם אודות המקצוע בו בחרתם לעסוק.