בחירת קורסי חשבי שכר בכירים המהווים ימי עיון שנתיים – מאמר לחשבי שכר

מהו יום עיון לחשב שכר? אם אתם חשבי שכר בכירים וותיקים, אתם בוודאי מכירים זאת היטב. ברם למען כל חשב שכר חדש שקורא מאמר זה: על פי חוק אתה נדרש להשתתף בשני ימי עיון שנתיים בני 7.5 שעות כל אחד, סה"כ 15 שעות לימוד. רק השתתפות באותם ימי עיון תשמור את התעודה ותתקף את התאריך שלה לזמנים בהם תוכל להמשיך לעבוד במקצועך. נשאלת השאלה כיצד מומלץ לבחור ימי עיון שכאלה? להלן כל המידע שתצטרכו לקראת תהליך זה.

בדיקה מקיפה מה לומדים במסגרת הקורס

חשוב מאד לעבור על הסילבוס ולבדוק מה לומדים. חשוב שיהיו שם נושאים כמו חידושים טכנולוגיים שייקחו אתכם למעלה המקצועית הבאה שלכם ויספקו לכם כלים להפקת תלושי משכורת מהירה, כולל ניכויים ותוספות. חשוב שיהיו לכם הכלים היעילים והאופטימליים ביותר לחישוב תלושי המשכורת ביחס להווה. כלים אלו מתחדשים ממש לעתים קרובות ולכן אם ישנו יום עיון עבור חשבי שכר בכירים וחדשים שמדגיש זאת, מאד מומלץ להירשם אליו ובכך להבטיח את ייעול עבודתכם. אתם פשוט לא תבינו איך יכולתם להסתדר קודם בלי אותם כלים טכנולוגיים משמעותיים.

קביעת תאריך על פי הזמן הפנוי ביומנכם

חשוב לתעדף תאריכים פנויים ביומן ולא לבנות על יציאה לעבודה סדירה או פגישות או פעילות אחרת והשלמת הקורס מחברים. יום עיון שנתי לחשבי שכר הוא לא עוד קורס. זהו הקורס הכי משמעותי שתעשו בחייכם כל עוד לא עשיתם הסבת מקצוע. לכן, מאד חשוב להיות נוכחים בכיתה כאשר מלמדים וזה מצריך שתבחרו קורס בו אתם פנויים וזמינים באופן מלא ויכולים להקדיש את כל זמן הלימוד שפורסם לגביו.

בחירת הקורס בהתאם לפריסת ההפסקות המועדפת

יש חשבי שכר בכירים שמעדיפים הפסקות מועטות וקצרות וסיום מוקדם של סדר היום, ויש חשבי שכר בכירים אחרים העדיפים שהקורס ייפרס על פני הרבה הפסקות גם אם זה יבוא על חשבון שחרור מוקדם. חשוב שתבחרו את הקורס בהתאם למה שאתם מכירים את עצמכם. חשוב לבחור קורס שיסייע לך בתור חשב שכר להתרכז הכי טוב בלימודים. לכן, יש לבדוק לוחות זמנים ופריסת שיעורים והפסקות של המכללות השונות ולבחור במה שהכי מתאים לך!

הדברים נכתבו על ידי עו"ד יניב גבריאל, יועץ מס ומומחה ימי עיון שנתיים לחשבי שכר.