הדברה אלקטרונית – כל היתרונות

הדברה אלקטרונית היא מקרה פרטי של הדברה ירוקה. זהו סוג ההדברה שמחזיק מעמד זמן רב ועוד מבלי ללכלך את הסביבה ולהפיץ בה חומרים כימיים מזהמים. לגמרי במקרה, ההדברה הירוקה עובדת טוב יותר מזו הכימית, ואנו לגמרי אובייקטיביים בטענה הזו כפי שתוכלו ללמוד מיד.

ההדברה האלקטרונית והיתרון המרכזי שלה על הכימית

בהדברה הכימית חוטפים המזיקים נתזים של חומרי רעל שיכולים להרוג גם אתכם ואת חיות המחמד שלכם ולכן אתם לא בבית כאשר זה קורה. אבל מזיקים אלו בשונה מכם מפתחים זיכרון חיסוני מדורג. נכון, לא בהדברה הזו וגם לא בהדברה שתיעשה בעוד שנה. אבל המזיקים שיגיעו בעוד שנתיים ושלוש רק יאבדו נשימה קלות מהחומר הרעיל והמזיקים הבאים כבר יפתחו חיסון טבעי מפניו. בהדברה אלקטרונית, המזיק שנתקל בה מזהיר את האחרים בלהקה שלו לא להתקרב לאזור, בעוד בהדברה הכימית הוא מומת והופעת השגר הבא הוא רק עניין של זמן.

הדברה שקטה ללא שימוש ברעשים

המכשיר עצמו עושה רעש אולטרסוני ועל כן לא נחשב כמי שמחולל רעש בכלל, מבחינתכם. מדובר במכשיר שרק המזיקים שומעים ופגיעה בשמיעה שלהם היא דבר חמור מבחינתם. חמור יותר מלהיות מומתים על ידי חומר כימי. לכן, כאשר הם סופגים פגיעה כזו הם לא רק בורחים אלא גם מאותתים לחברי השגר שלהם שלא להיכנס לאזור בו אתם גרים. לזה קוראים הדברה במלוא מובן המילה!

הדברה ללא רעלים וללא לכלוך

הדברה אלקטרונית לא מבוססת על לכלולך ולא מבוססת על חומרים כימיים. בשל כך, אין ריח ואתם יכולים לשהות בנכס שלכם בזמן ההדברה ללא חשש. הדברה אלקטרונית היא כמעט היחידה שמאפשרת נוכחות בדירה בזמן שמדבירים ולא מצריכה גם פינוי מזון, ילדים, טף וחיות מחמד. ניתן להישאר כמו שאתם בבית, עם התנהלות רגילה ופשוט להפעיל מכשיר אולטרסוני. זה הכל.

דוגמאות נוספות להדברה והרחקה ירוקות

עבור רשת נגד יונים מחיר נכלל בתעריף ההרחקה הכללי נגד מזיקים. ניתן להסדיר אותה בבית שלכם לצד הדברה אלקטרונית אולטרסונית. בכך, תוכלו להבטיח בית נקי ממזיקים ומעופפים לא רצויים ושנים רבות של שקט לאחר מכן בעקבות כך שההדברה הייתה ירוקה ולא כימית ועל כן מרחיקה גם שגרים של מזיקים לעתיד לבוא.