אל מי פונים להפקת חשבונית לשכיר?

עובדים בדרך כלל בתור שכירים אך ביצעתם עבודה נוספת כעצמאיים ואתם צריכים להפיק חשבונית לשכיר אשר תאפשר לכם לקבל תשלום עבור העבודה אותה ביצעתם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

באופן כללי, על מנת שתוכלו להפיק חשבונית אתם חייבים להיות רשומים כעצמאיים ברשות המיסים. אם מדובר במקרה חד פעמי יכולה להיות אפשרות להנפיק את החשבונית עם דיווח חד פעמי וללא עסק רשמי אך אם רוצים שתהיה לכם אפשרות הרבה יותר טובה להנפיק חשבוניות ולהגדיל את ההכנסות שלכם בתור עצמאים לצד העבודה שלכם כשכירים, הדרך הטובה והנכונה ביותר לעשות זאת היא באמצעות עוסק עצמאי.

נכון, זה נשמע מורכב אבל זה לא חייב להיות ככה.

ליווי של אנשי מקצוע

אין ספק כי הקמה של עסק עצמאי במדינת ישראל, ביצוע דיווחים שוטפים, מעקב אחרי ההכנסות וההוצאות וכו' זה לא דבר פשוט, אך אתם יכולים להפוך אותו להרבה יותר פשוט אם תעשו את זה בצורה נכונה.

במקום לעשות את זה לבד, היום אתם יכולים למצוא אנשי מקצוע מומחים בתחום אשר ילוו אתכם לאורך כל הדרך, יבצעו עבורכם את ההקמה של העסק, ילוו אתכם בשלבי ההגשה של כל המסמכים השונים, יפיקו עבורכם חשבונית לשכיר בכל פעם שתהיו זקוקים לכך, יבצעו את הדיווחים לרשויות המס השונות ויאפשרו לכל אחד מכם לעבוד בתור עצמאי שכיר ללא כל קושי וללא כל בעיה.

למה זה כדאי?

בסופו של דבר, בתור שכירים ההכנסה שלכם תהיה מוגבלת תמיד. גם אם ההכנסה שלכם גבוהה, היא עדיין מוגבלת, ואם אתם רוצים להגדיל את ההכנסה שלכם ולאפשר לעצמכם לקבל עוד אפיקי הכנסה ממגוון אפשרויות שונות, עבודה בתור עצמאי שכיר היא הדרך הנכונה.

כך אתם יכולים להמשיך בעבודה הקבועה שלכם ובכל מקרה שתרצו או תוכלו לבצע עבודות בתור עצמאיים ולקבל תשלום על כך אל מול חשבונית.

בישראל של היום רבים מבינים כי זו הדרך לשדרג את יכולת ההכנסה שלהם, ואנו ממליצים על כך גם לכם.