קייטרינג לאירועים קטנים בבית בהתאמה אישית לאופיים

אם גם אתם חוגגי לבד את האירוע, בהפקה עצמית בבית, חברת ההסעדה שלנו לשירותכם. את מה שעושה הקייטרינג הקבוע באולם או בגן האירועים, אנחנו נעשה בבית שלך. לכן, אל תנסה לרדוף אחרי האוכל בעצמך. הכנת מזון ל- 400-1000 איש היא לא משימה ראלית גם עבור בשלן מאד מנוסה. במקרה כזה לוקחים קייטרינג לאירועים קטנים בבית ואתם מסודרים לכל משך האירוע. גם באירועים מזעריים של 100 או 200 איש לא היינו מייעצים לכם לעמוד לבשל לבד. במטבח ביתי קטן זה לא פרקטי.

התאמה של קייטרינג לאירועים קטנים בבית עבור הלקוח

קייטרינג לאירועים קטנים בבית מותאם עבור הלקוח בקלות על ידי נגישות למשרדינו וצפייה במיטב התפריטים, כולל טעימות לפי דרישה. הלקוח יוכל להיווכח מיד מהו הקייטרינג המועדף עליו. ניתן לעתים לשלב מאכלים מתפריטים אחרים, כל עוד נשמרים כללי כשרות וכללים אחרים אשר יסופק מידע עליהם ביום בו תגיעו למשרדינו.

קייטרינג לאירועים קטנים בבית בפועל

אנו נתייצב בבית הלקוח עם ציוד הקייטרינג שלנו ועם הקונטיינרים המתאימים. כמו כן, נצטייד בכל מיני פריטים שנועדו לשמר את המזון כמזון טרי גם לאחר זמן רב בו הוא שהה בקונטיינרים חשופים וחולק ללקוחות מול הדוכנים. המזון שיחולק מאוחר יישמר באותה רמת טריות כמו זה שחולק מוקדם.

כמה זה עולה לנו?

קייטרינג לאירועים קטנים בבית אינו מתומחר ביוקר, ויעלה לכם משמעותית פחות מקייטרינג של אולם, וזאת מבלי לרדת באיכות האוכל ובוודאי שלא ברמתו. אנו נספק לכם קייטרינג לאירועים קטנים בבית על פי הדרישות שלכם, ונשתדל לקיימן במלואן. לא תמיד ניתן לשלב כל סוג מזון עם כל סוג קייטרינג שבחרתם, אולם אנו נעשה את המקסימום שתצאו מרוצים ותקבלו את שביקשתם.

האם הדבר אפשרי גם בבתים קטנים?

כן. במקרה כזה אנו יכולים לפעול מהחצר, או מהבית הקטן ולרכז את האירוע בחוץ, כשמבנה הבית משמש לחלוקה בלבד. בכל מקרה, אנו נבקר בבית שלכם ונמליץ על קייטרינג לאירועים קטנים בבית על פי המתווה שלו. כך, תוכלו גם אתם לדעת מהו הקייטרינג המתאים לכם ביותר, ובאיזה מיקום בתוך הבית או החצר כדאי יהיה למקם אותו.