כל המידע הדרוש על קייטרינג לאירועים מיוחדים

פעמים רבות אנו נדרשים לתכנן מסיבה או אירוע בין אם עסקי ובין אם אישי. התרבות הישראלית דורשת מאתנו לא פעם לתכנן אירועים קטנים או גדולים לציון כל מאורע החל מחגיגת ברית ועד לציון של הישגים בעבודה. בין אם מדובר באירוע גדול ובין אם באירוע קטן, אחד המרכיבים החשובים באירוע הוא האוכל ולכן הזמנה של קייטרינג לאירועים היא בלתי נמנעת.

לאור הביקוש הגבוה של קייטרינג לאירועים, חברות רבות כמו גם מגוון גדול של מסעדות מציעים תפריט אירוח מיוחד ואיכותי. הסוגים השונים של קייטרינג לאירועים מציעים סגנונות אירוח שונים כמו מגשי אירוח, אירועי הגשה, אירועי בופה, קייטרינג חלבי, קייטרינג צמחוני וכדומה. בין אם קהל האורחים הוא מגוון ובין אם הוא חד גוני, חשוב ביותר להזמין קייטרינג לאירועים אשר יספק מגשי אירוח המתאימים לכל האוכלוסייה.

סוגי קייטרינג

הסוגים השונים של קייטרינג לאירועים כוללים מגוון גדול של סוגי מאכלים המתאימים לכלל האוכלוסייה. בנוסף לקייטרינג, לאורחים שומרי מסורת ניתן להזמין תפריט אירוח מיוחד וכשר של בית קפה המספק מגשי אירוח או מנות להגשה לשולחן הכשרים ומתאימים לקהל אורחים בעל זיקה לדת.

בנוסף, לקייטרינג כשר ניתן היום לבקש סוגי קייטרינג שונים ומיוחדים בהתאם לסוג האירוע ולאופי המבוקש של האירוע. אחד הדוגמאות הבולטות לקייטרינג מיוחד ואיכותי לאירועים היא קייטרינג חלבי אשר מכיל מאכלים חלביים העשויים חומרי גלם איכותיים במיוחד. אירועים המציעים קייטרינג חלבי הם לרוב אירועים מיוחדים בעלי אופי איכותי וקלאסי והאוכל המוגש בהם כולל פסטות מיוחדות, פשטידות חלביות ועשירות, מיני מאפים וגבינות וכמובן יין משובח.

דגשים לפני הזמנת קייטרינג

לפני הזמנת קייטרינג לאירועים חשוב ביותר לשים דגש על מספר מאפיינים של הקייטרינג לאירוח מושלם. אחד הדגשים החשובים ביותר הוא התאמת הקייטרינג לסוג האוכלוסייה שעתידה לפקוד את האירוע. לקהל אורחים בעל זיקה לדת יתאים קייטרינג כשר ולקהל אורחים שרובו צמחוני יתאים קייטרינג חלבי. בנוסף, האופי של קייטרינג והמאכלים שיוגשו בו יקבעו גם את אופי האירוח.