בחירת מוצרים לחדר תינוק

בשעה טובה עומד להיוולד לכם ילד ראשון ואתם רוצים לעצב עבורו את החדר המושלם, זה יהיה לו הכי יפה וכיף לישון בו ולהעביר את יומו במשחקים בו. חדר נעים ויפה לכל הדיעות. אם כן, אחד האלמנטים החשובים בעיצוב החדר הוא הנחת טפטים שהופכת את החדר לייחודי, לבחור ריהוט חדש ומעוצב ולאבזר את החדר עם כל מה שהתינוק זקוק לו. על מנת שתוכלו לשנס מותניים, ללבוש בגדי עבודה ולהתחיל עצב את חדרו של העולל, רצוי שצקראו מעט טיפים על מנת שתוכלו לבצע זאת נכון, חכם ויעיל.

התאמה לעיצוב הכללי של החדר

כאשר אתם בוחרים עיצוב כללי, הווה אומר התאמה של צבע הריהוט לשטיח, לצבע דלתות פנים שאולי יש בחדר, וילון, מצעים, ארגונית לשידת החתלה ומוצרים שמוצגים על השידה וכן הקירות סביב, רצוי להניח טפטים שישתלבו מבחינת הצבע והטקסטורה לצביון הכללי על מנת להשלים את תמונת ההרמוניה בחדר, כלומר, אם החדר הוא שילוב של כחול ועץ, הטפט עצמו יהיה בגוון בהיר או תכלכל, אך לא כהה או מלא צבעים. כמו כן נסו להתאים טקסטורה מתאימה לחדר התינוק להשלמת האלמנט הייחודי בעצוו של החדר המיועד לרך הנולד

קביעת גובה ההשקעה הכספית

ברוב המקרים כאשר הילד הראשון עומד להיוולד השמחה ענקית וקיים רצון לרכוש את הכי טוב שקיים,  ללא קשר לעלות הכספית אף על פי שאין קשר בין מחיר יקר לטיב המוצר, למרות תדמיות המותגים. בכל מוצר שאתם עומדים לרכוש שיהיה חלק מעיצוב החדר רצוי שיילקח בחשבון התקציב שלכם לחדר, וכן כדאי שתכינו כזה בעוד מועד על מנת שלא תפלו להוצאות ענקיות.

השלכות לעתיד לבוא

בחדר התינוק כדאי להניח מוצרים אשר יהיה קל להסירם או אשר ילוו את התינוק גם לכשייגדל, על מנת שלא תאלצו לשנות את העיצוב כולו בכל פעם מחדש. ההמלצה לחדר תינוק היא בדרך כלל לבחור בעיצוב קלאסי, ואת העיצוב המתאים יותר לתינוקות לשלב במוצרים זולים שקל להחליף לאחר מכן כמו סלסלה לשידת החתלה, מצעים, כריות וכדומה.