הרחקת יונים – על שום מה ולמה?

אם אתם גרים בבית פרטי, בקרבת הטבע אולי אתם מכירים את זה מצוין, אך גם מי שגר בעיר בבית עם קומות מכיר טוב מספיק את רעשי היונים אשר משתלטות על כל חלקה טובה וכל מקום פתוח בו הן יכולות לקנן, ועם כל הכבוד לאמצעי ההדברה שקונים בסופר, זה מצריך עבודה למקצוענים. אין מנוס וחייבים להזמין מדביר מקצועי.

מה היתרונות של הרחקת יונים מקצועית?

חשוב להבין כי הימצאות של יונים בבית היא לא רק גורמת לרעש או לכלוך רב, אלא מדובר גם בבעיה שיכולה לגרום לסכנות בריאותיות רבות מאוד. הלשלשת של היונים אשר נמצאת בכל מקום מכילה חיידקים רבים מאוד, חיידקים שנשימה שלהם באופן קבוע יכולה לגרום להתפתחות שלא לא מעט מחלות, במיוחד אצל ילדים או מבוגרים אשר מערכת החיסון שלהם חלשה יחסית.

בנוסף, ההימצאות של היונים בסביבה תגרום להפרעות בשינה, טרדות בכל שעות היום וירידה משמעותית באיכות החיים, משהו שאף אחד לא רוצה להשאיר בסביבת המגורים שלו.

הרחקת יונים מקצועית היא עבודה אשר מבוצעת על ידי בעלי מקצוע מומחים אשר מכירים היטב את התחום ואת האופי של היונים ויודעים כיצד להרחיק אותן מהאזור בצורה הטובה ביותר ולאורך זמן.

הרחקת יונים במגוון דרכים

אפשרות ראשונה להרחקת מזיקים וחרקים מהבית היא הקפדה על איטומים כמו שצריך. כל חריץ בקיר, בין החלונות, ברצפה יכול להיות מקור דרכו יכנסו חרקים. פתחי ביוב צריכים להיות אטומים היטב כמובן ושמירה על הגג מפני יונים. בכל מקרה, זה לא תמיד מספיק.

יונים מוצאות גם פתחים קטנים מאוד אשר מאפשרים להן להיכנס לגג, למרפסת או למסתורי הכביסה, ועושים שימוש במקומות הללו בכדי לקנן בצורה בטוחה יותר ובכדי להפוך את המקום לאזור המחיה שלהן, מה שמסוכן מאוד לנו כבני האדם. לכן היום פותחו שיטות איכותיות יותר ויעילות יותר להרחקת יונים כמו ירי ביונים ברובה אוויר אשר מרחיק אותן מהסביבה לזמן ארוך או הצבה של מלכודות ליונים ושחרור שלהן במקום מרוחק כך שהן לא יחזרו שנית לאותו המקום.